Deep Blue Sea 2

2018
    star
  • 3.3 /10
  • 4,168 IMDB امتیاز
    attach_money
  • N/A
امتیاز کاربران star star star star star_border star_border star_border star_border star_border star_border
امتیاز منتقدین -
امتیاز Rotten -
امتیاز کاربران 3.3
مشاهده تریلر جستجوی زیرنویس
همراه دوبله فارسی

داستان این فیلم درباره فردی میلیاردر و باهوش به نام کارل دورانت می باشد که بر روی کوسه های بزرگ تحقیق و آزمایش می کند که به زودی منجر به تشکیل گروهی از دانشمندان برای یک آزمایش مهم می شود و...

Danielle Savre Danielle Savre Misty Calhoun
Rob Mayes Rob Mayes Trent Slater
Michael Beach Michael Beach Carl Durant
Nathan Lynn Nathan Lynn Aaron Ellroy
توضیحات فیلم :

دوبله فارسی فیلم دریای عمیق آبی 2
دوبله شده در امور دوبلاژ سیما

BluRay
1.7 GB 1080p x264 DM 6CH
1.7 GB 1080p x265 PSA 6CH
853 MB 720p x264 MkvCage
826 MB 720p x264 DM
806 MB 720p x265 PSA
402 MB 480p x264 DM
صوت دوبله
عوامل بازیگر
Director Darin Scott Director Danielle Savre Danielle Savre Misty Calhoun
Producer Tom Siegrist Producer Rob Mayes Rob Mayes Trent Slater
Original Music Composer Sean Murray Original Music Composer Michael Beach Michael Beach Carl Durant
Director of Photography Thomas L. Challaway Director of Photography Nathan Lynn Nathan Lynn Aaron Ellroy
Production Design Franz Lewis Production Design Kim Syster Kim Syster Leslie Kim
Executive Producer Tom Keniston Executive Producer Jeremy Jess Boado Jeremy Jess Boado Daniel Kim
Story Hans Rodionoff Story Adrian Collins Adrian Collins Mike Shutello
Editor Michael Trent Editor Cameron Robertson Cameron Robertson Josh Hooper
Casting Harriet Greenspan Casting Darron Meyer Darron Meyer Craig Burns
Co-Producer David Wicht Co-Producer Marc Hyland Marc Hyland Ruhengeri
Teleplay Hans Rodionoff Teleplay Tamer Burjaq Tamer Burjaq Kwame
Teleplay Erik Patterson Teleplay Liza Scholtz Liza Scholtz Admiring Student
Teleplay Jessica Scott Teleplay
Costume Design Dihantus Engelbrecht Costume Design
Key Makeup Artist Juanette Van Der Merwe Key Makeup Artist
Makeup Designer Niqui da Silva Makeup Designer
First Assistant Director Andre Weavind First Assistant Director
Art Department Coordinator Shakeela Kingzley Art Department Coordinator
Carpenter Norman Jardim Carpenter
Construction Manager Hugo Queiroga Construction Manager
Storyboard Artist Mark Risk Storyboard Artist
ADR Mixer Jason Oliver ADR Mixer
ADR Recordist Barry Donnelly ADR Recordist
Boom Operator Claire Hesom Boom Operator
Dialogue Editor Travis Crotts Dialogue Editor
Foley Editor Travis Crotts Foley Editor
Mix Technician Kurt Godwin Mix Technician
Sound Re-Recording Mixer Fred Paragano Sound Re-Recording Mixer
Sound Re-Recording Mixer Clayton Weber Sound Re-Recording Mixer
Supervising Sound Editor Clayton Weber Supervising Sound Editor
Special Effects Coordinator Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Special Effects Supervisor Max Poolman Special Effects Supervisor
CG Supervisor Darrin Hofmeyr CG Supervisor
Compositing Lead Byron Tofas Compositing Lead
Compositor Sven Hohmeier Compositor
Compositor Dylan Palmboom Compositor
Compositor Angelo Beceiro Collinicos Compositor
Digital Compositor Christopher Bekker Digital Compositor
Digital Compositor Annel Rautenbach Digital Compositor
Digital Compositor David Jose Ferreira Digital Compositor
Digital Compositor Tyla Koen Digital Compositor
Digital Compositor Mathapo Tlou Digital Compositor
Digital Compositor Douw van Niekerk Digital Compositor
Digital Compositor Carelize Jacobs Digital Compositor
Visual Effects Editor Maria Friesen Visual Effects Editor
Visual Effects Editor Stephanie Traut Visual Effects Editor
Visual Effects Supervisor Marc Bloch Visual Effects Supervisor
Visual Effects Supervisor Marco Raposo de Barbosa Visual Effects Supervisor
"B" Camera Operator Guy Hodgen "B" Camera Operator
Assistant Grip Lwazi Jokazi Assistant Grip
Assistant Grip Anele Thobi Assistant Grip
Best Boy Grip Jason Venter Best Boy Grip
Best Boy Grip Riyaad Majiet Best Boy Grip
"A" Camera Operator Sven Vosloo "A" Camera Operator
Second Unit Director of Photography Sven Vosloo Second Unit Director of Photography
Focus Puller Damien Walsh Focus Puller
Focus Puller Jonathan Kyle Focus Puller
Camera Loader Casey van der Touw Camera Loader
Camera Loader Ezra Van Schalkwyk Camera Loader
Digital Imaging Technician Nigel Tompkins Digital Imaging Technician
Electrician Julius Ndakwa Electrician
Electrician Justice Amadi Electrician
Electrician Moses Makateng Electrician
First Assistant Camera Adrian Boerlage First Assistant Camera
Gaffer Guy Stallard Gaffer
Grip Zaheer Ismail Grip
Grip Wayne Richards Grip
Key Grip Roderick Dean Smith Key Grip
Key Grip Mark Forster Key Grip
Underwater Camera Brendon Bennett Underwater Camera
Extras Casting Craig Swanepoel Extras Casting
Costume Supervisor Misha du Toit Costume Supervisor
Digital Intermediate Colorist Matt McFarland Digital Intermediate Colorist
Digital Intermediate Producer Bruce Lomet Digital Intermediate Producer
Location Manager Johan van Huyssteen Location Manager
Music Editor Christopher M. Foster Music Editor
Epk Camera Operator Jan Du Toit Epk Camera Operator
Marine Coordinator Fraser James Marine Coordinator
Script Supervisor Ashley Aldworth Script Supervisor
Unit Publicist Helene Turvey Unit Publicist
مشاهده بیشتر expand_more