Red Riding Hood

2011
    star
  • 5.5 /10
  • 102,574 IMDB امتیاز
    attach_money
  • $37,200,000
امتیاز کاربران star star star star star_border star_border star_border star_border star_border star_border
امتیاز منتقدین 29
امتیاز Rotten 10
امتیاز کاربران 5.5
مشاهده تریلر جستجوی زیرنویس
همراه دوبله فارسی

در روستایی درست وسط یک صحرای بزرگ زن جوانی به نام والری (با بازی آماندا سیفراید) زندگی می کند که عاشق مرد فقیر چوب بری به نام پیتر (با بازی شیلو فرناندز) است. اما...

Amanda Seyfried Amanda Seyfried Valerie
Gary Oldman Gary Oldman Father Soloman
Billy Burke Billy Burke Cesaire
توضیحات فیلم :

دوبله فارسی فیلم شنل قرمزی

BluRay
2 GB 1080p x264 YIFY
650 MB 720p x264 YIFY
صوت دوبله
عوامل بازیگر
Director Catherine Hardwicke Director Amanda Seyfried Amanda Seyfried Valerie
Writer David Leslie Johnson-McGoldrick Writer Gary Oldman Gary Oldman Father Soloman
Producer Leonardo DiCaprio Producer Billy Burke Billy Burke Cesaire
Producer Jennifer Killoran Producer Shiloh Fernandez Shiloh Fernandez Peter
Producer Julie Yorn Producer Max Irons Max Irons Henry
Casting Ronna Kress Casting Julie Christie Julie Christie Grandmother
Director of Photography Mandy Walker Director of Photography Lukas Haas Lukas Haas Father August
Costume Design Cindy Evans Costume Design Virginia Madsen Virginia Madsen Suzette
Production Design Thomas E. Sanders Production Design Shauna Kain Shauna Kain Roxanne
Editor Julia Wong Editor Michael Hogan Michael Hogan The Reeve
Original Music Composer Brian Reitzell Original Music Composer Adrian Holmes Adrian Holmes Captain
Original Music Composer Alex Heffes Original Music Composer Cole Heppell Cole Heppell Claude
Editor Nancy Richardson Editor Christine Willes Christine Willes Madame Lazar
Set Decoration Shane Vieau Set Decoration Michael Shanks Michael Shanks Adrien Lazar
Music Supervisor Brian Reitzell Music Supervisor Kacey Rohl Kacey Rohl Prudence
Script Supervisor Kimi Webber Script Supervisor Megan Charpentier Megan Charpentier Young Valerie
Executive Producer Catherine Hardwicke Executive Producer D.J. Greenburg D.J. Greenburg Young Peter
Executive Producer Jim Rowe Executive Producer Carmen Lavigne Carmen Lavigne Rose
Executive Producer Michael Ireland Executive Producer Don Thompson Don Thompson Tavern Owner
Key Makeup Artist Tanya Hudson Key Makeup Artist Matt Ward Matt Ward Captain's Brother
Key Makeup Artist Monica Huppert Key Makeup Artist Jen Halley Jen Halley Marguerite
Hair Department Head Julie McHaffie Hair Department Head Jordan Becker Jordan Becker Woodcutter
Set Designer Liz Goldwyn Set Designer Alexandria Maillot Alexandria Maillot Lucie
Set Designer David Hadaway Set Designer Bella King Bella King Solomon's Daughter
Set Designer Peter Stratford Set Designer Olivia Steele-Falconer Olivia Steele-Falconer Solomon's Daughter
Art Department Coordinator Carie Wallis Art Department Coordinator James Michalopolous James Michalopolous Solomon's Soldier
Dialogue Editor David A. Arnold Dialogue Editor Darren Shahlavi Darren Shahlavi Solomon's Soldier
Sound Effects Editor Paul Berolzheimer Sound Effects Editor Dalias Blake Dalias Blake Solomon's Soldier
Supervising Sound Editor Laurent Kossayan Supervising Sound Editor Michael Adamthwaite Michael Adamthwaite Solomon's Soldier
Sound Effects Editor Bruce Tanis Sound Effects Editor Lauro Chartrand Lauro Chartrand Solomon's Soldier
Sound Effects Editor Jay Wilkinson Sound Effects Editor Brad Kelly Brad Kelly Solomon's Soldier
Supervising Dialogue Editor Byron Wilson Supervising Dialogue Editor Paul Wu Paul Wu Solomon's Soldier
Special Effects Coordinator Joel Whist Special Effects Coordinator Gavin Buhr Gavin Buhr Solomon's Soldier
Visual Effects Editor Neil Greenberg Visual Effects Editor Samuel A. Smith Samuel A. Smith Solomon's Soldier
Visual Effects Editor David Legault Visual Effects Editor Che Pritchard Che Pritchard Dancer
Visual Effects Supervisor Jeffrey A. Okun Visual Effects Supervisor Kaitlyn McCready Kaitlyn McCready Dancer
Stunt Coordinator Andy Cheng Stunt Coordinator Michelle Christa Smith Michelle Christa Smith Dancer
Stunt Coordinator Scott Nicholson Stunt Coordinator Sarah Elgart Sarah Elgart Dancer
Camera Operator Stephen S. Campanelli Camera Operator Dalila Bela Dalila Bela Man's Daughter (uncredited)
Chief Lighting Technician David Tickell Chief Lighting Technician Jana Berengel Jana Berengel Singer (uncredited)
Wardrobe Supervisor Debbie Geaghan Wardrobe Supervisor Mark Jaxin Mark Jaxin Villager (uncredited)
Wardrobe Supervisor Patrick Gray Wardrobe Supervisor Monika Spruch Monika Spruch Dancer (uncredited)
Music Editor Matt Fausak Music Editor
Supervising Music Editor Jennifer Nash Supervising Music Editor
Music Editor Lise Richardson Music Editor
Choreographer Sarah Elgart Choreographer
Co-Producer Alex Mace Co-Producer
Art Direction Don MacAulay Art Direction
Post Production Supervisor Christy Dimmig Post Production Supervisor
Unit Production Manager Brendan Ferguson Unit Production Manager
Unit Production Manager Jim Rowe Unit Production Manager
Set Designer John Burke Set Designer
Set Designer Jay Mitchell Set Designer
Location Manager Hans Dayal Location Manager
Location Scout Michael J. LeGresley Location Scout
Production Coordinator Lisa Davidson Production Coordinator
Pilot Kelsey Wheeler Pilot
Assistant Chief Lighting Technician James McMurachy Assistant Chief Lighting Technician
Assistant Chief Lighting Technician Trevor Carabin Assistant Chief Lighting Technician
Best Boy Grip Drew David Best Boy Grip
Camera Operator Andrew D. Wilson Camera Operator
Chief Lighting Technician Ryan Bailey Chief Lighting Technician
Second Unit Director of Photography Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Dolly Grip Ryan Monro Dolly Grip
Dolly Grip James Kohne Dolly Grip
First Assistant Camera Sean M. Harding First Assistant Camera
First Assistant "B" Camera Terry McEwen First Assistant "B" Camera
First Assistant "C" Camera Ted Smith First Assistant "C" Camera
Generator Operator Jay Anderson Generator Operator
Key Grip Mike Kirilenko Key Grip
Key Grip Glen Hawkins Key Grip
Key Rigging Grip David McIntosh Key Rigging Grip
Lighting Technician Kris Tobiasson Lighting Technician
Rigging Grip Tyler Guenther Rigging Grip
Second Assistant Camera Spiro Grant Second Assistant Camera
Second Assistant Camera Patrick Hogue Second Assistant Camera
Second Assistant Camera Andrew Capicik Second Assistant Camera
Second Assistant Camera Justin Bergler Second Assistant Camera
Still Photographer Kimberly French Still Photographer
Gaffer David McClung Gaffer
Animation Supervisor Brian R. Wells Animation Supervisor
Lighting Artist Jiyeon Cho Lighting Artist
Digital Compositor Anita Bevelheimer Digital Compositor
Digital Compositor Marlis Coto Digital Compositor
Digital Compositor Caleb Thompson Digital Compositor
Compositor Sophia Lo Compositor
Matte Painter Shannan Burkley Matte Painter
Modeling Shih-hao Jason Huang Modeling
Sequence Supervisor Pauline Duvall Sequence Supervisor
Visual Effects Coordinator James Cochrane Visual Effects Coordinator
Visual Effects Coordinator Lauren Weidel Visual Effects Coordinator
Visual Effects Producer Thomas Boland Visual Effects Producer
Visual Effects Producer David Robinson Visual Effects Producer
Visual Effects Production Assistant Matthew Sakata Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Production Assistant Dione Wood Visual Effects Production Assistant
Assistant Editor Warren Mazutinec Assistant Editor
Assistant Editor Carmen Morrow Assistant Editor
Assistant Editor Brian Spirnak Assistant Editor
Assistant Editor Christopher Lasko Assistant Editor
Color Timer Terry Haggar Color Timer
Colorist Mykel Thuncher Colorist
Digital Intermediate Colorist Maxine Gervais Digital Intermediate Colorist
Digital Intermediate Editor Kathleen Largay Digital Intermediate Editor
Digital Intermediate Producer Adam Ohl Digital Intermediate Producer
First Assistant Editor Alan Z. McCurdy First Assistant Editor
Negative Cutter Mo Henry Negative Cutter
Post Production Assistant Drew Sacks Post Production Assistant
Post Production Assistant Ken Smith Post Production Assistant
Post Production Coordinator Tim Weyers Post Production Coordinator
Musician George Doering Musician
Musician James Thatcher Musician
Musician Tom Boyd Musician
Orchestrator Jeff Atmajian Orchestrator
Orchestrator Andrew Kinney Orchestrator
Orchestrator Patrick Russ Orchestrator
مشاهده بیشتر expand_more